Kuidas tellida ajakirja e-arve püsimaksega?

E-arve püsimakse teenusega ajakirja tellimisel tuleb täita meie e-poe tellimisvorm ning vastavatesse lahtritesse kindlasti lisada isikukood ja pangakonto IBAN number (algusega EE). Nende andmete alusel lisame teid oma e-arve saajate hulka ning saadame enne ajakirja ilmumist teie internetipanka (või meiliaadressile) e-arve. Pärast esimese arve tasumist on teil võimalik oma internetipangas sõlmida e-arve püsimakseteenuse leping.

Mis on e-arve püsimakse leping?

E-arve püsimakse lepingu sõlmimisel annate pangale korralduse MTÜ Loodusajakiri poolt panka edastatud e-arvete igakordseks tasumiseks lepingus toodud tingimustel.
E-arve saabub panka ning pank võtab Teie määratud päeval kontolt arves märgitud summa ja kannab selle üle makse saajale ehk MTÜ-le Loodusajakiri.
Sõlmides e-arve püsimakse lepingu saate määrata maksetele päeva- ja kuulimiidid.
Limiidi määramisel palume arvestada Teie tellimuse suurust. Iga ilmuv ajakiri maksab 4 eurot ning raha selle eest võetakse maha ajakirja ilmumisele eelneval kuul.

Juhul, kui Teie pangakontol ei ole olnud kaks järjestikust kuud piisavalt raha, on MTÜ-l Loodusajakiri õigus katkestada ajakirjade tellimus ühepoolselt.

Püsimakse lepingu lõpetamine

E-arve püsimakse tellijate tellimus kehtib kalendriaasta lõpuni ning uueneb automaatselt. Juhul, kui te soovite oma tellimuse varem lõpetada, siis palun teavitage meid aegsasti loodusajakiri@loodusajakiri.ee või 6 104 105, soovitavalt enne iga kuu 20. kuupäeva.

Lisainfot e-arve püsimakse lepingu kohta saate pankadest:
www.seb.ee
www.swedbank.ee
www.luminor.ee
www.lhv.ee
www.cooppank.ee

SEB panga infotelefon 6 655 100
Swedbank infotelefon 6 310 310
Nordea panga infotelefon 6 283 300
LHV infotelefon 6 800 400
Krediidipanga infotelefon 6 690 900